ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של מקפת שירותים פיננסיים

אנו שמחים להציג בפניכם את האתר החדש של מקפת שירותים פיננסיים, שיאפשר לכם ליהנות מהיתרונות של סוכנות ביטוח אישית בקליק אחד.

סוכנות מקפת שירותים פיננסיים, אמנם פועלת בתחום הביטוח והפיננסיים, למעלה מ-13 שנה, מטפחת חזון שחותר להצלחה ומצויינות. לא במקרה נקראת הסוכנות בשמה – מקפת. מדובר בעיקרון מנחה ומרכזי בפעילות העסקית והיומיומית של אנשי הסוכנות. השאיפה להציע לכל לקוח חבילת פתרונות ביטוח ופיננסיים כוללת, שלמה ואיכותית, שתקיף את כל תחומי החיים ואת כל האירועים המרכזיים בחייו ובחיי משפחתו.

אתר הסוכנות הוקם במטרה לספק לכלל הלקוחות פלטפורמה מתקדמת לקבלת מידע ושירותים. האתר כולל מידע רב על הסוכנות, אנשי הצוות ותחומי ההתמחות ומעמיד לרשותכם מגוון ערוצי מידע בתחומי הביטוח, הפנסיה והפיננסים.

כמו כן, אתם מוזמנים להשתמש במבחר כלים אינטראקטיביים העומדים לרשותכם כגון סימולאטורים, מחשבונים ולומדות. מטרתם של כלים אלה היא להעביר מידע מקצועי ומדויק בצורה ידידותית ופשוטה.

בנוסף, האתר מעמיד לרשותכם מגוון ערוצים ליצירת קשר עם הסוכנות, ומאפשר קבלת הצעות מחיר ורכישת פוליסות ביטוח ומוצרים נוספים אונליין, מכל מקום ובכל זמן.

אנו מקווים כי תמצאו אתר זה שימושי ונוח.
בברכת גלישה נעימה,
מקפת שירותים פיננסיים