פיתרון שמגיע רחוק

תכניות חיסכון פנסיוני הן תכניות חיסכון ארוכות טווח, שהיתרון שלהן קשור ישירות למועד תחילת החיסכון. במילים אחרות, ככל שמתחילים לחסוך מוקדם – כך נהנים מיותר כסף ומיותר הטבות. צוות מקפת שירותים פיננסיים ישמח ללוות אתכם בבחירה טובה לעתיד.

חיסכון פנסיוני - מקפת שירותים פיננסיים

סוכנות מקפת שירותים פיננסיים מאמינה ביתרונותיו של החיסכון הפנסיוני ומעודדת כל לקוח של הסוכנות לרכוש תכנית חיסכון פנסיוני מתאימה. מדובר בביטוח לעתיד, פשוטו כמשמעו. מי שהשכיל לרכוש מוצר חיסכון פנסיוני בזמן המתאים, ייהנה מביטחון כלכלי ומאיכות חיים יציבה בעת הפנסיה.

צוות הסוכנות ישמח ללוות אתכם בבחירה חשובה. תוכלו להכיר תכניות חיסכון פנסיוני מומלצות, ללמוד על היתרונות של כל תכנית, לקבל המלצות מקצועיות ולבחור בתכנית מתאימה, לפי דרישותיכם.

 

מחשבון פנסיה >>

 

מהו חיסכון פנסיוני?

העיקרון הבסיסי המשותף לכל תכניות החיסכון הפנסיוני הוא הפרשת סכום קבוע מדי חודש על ידי המוטב, וצבירת ההון בתנאים שונים עד ליציאה לגמלאות. כמובן שלכל תכנית חיסכון פנסיוני יתרונות ותוספות ייחודיים לה.

כמה יהיה לך בקרן הפנסיה? >>

 

במדינת ישראל קיימים שלושה ערוצי חיסכון פנסיוני עיקריים: ביטוח מנהלים, קופת גמל וקרן פנסיה. על בסיס המאפיינים של כל ערוץ, מתפתחים ומוצעים כל הזמן מוצרים ספציפיים שמנסים ליצור התאמה מיטבית לדרישות הלקוחות.


חיסכון בקופת גמל מאפשר ניצול של שורה של הטבות שמציעה המדינה לאזרחיה. את ההון הצבור יקבל המוטב בצורה של מענק, בעת הפרישה. ביטוח המנהלים מציע שילוב בין חיסכון לביטוח. המוטב יכול ליהנות מפיצוי כספי בעת מימוש מצבי סיכון, כמו מוות או אובדן כושר עבודה. אם יתמזל מזלו והוא יגיע לגיל פרישה, יוכל ליהנות מכספו הצבור מידי חודש, במקום המשכורת. קרן הפנסיה מציעה למוטבים תשואה בתנאים מצוינים, וקבלת ההון בתשלום חודשי החל מרגע הפרישה.

 

שאלות ותשובות בנושא חיסכון פנסיוני >>

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות מקפת שירותים פיננסיים לחץ כאן >>