להבטיח כיסוי לבית

כל מי שלוקח משכנתא, מחוייב גם ברכישת ביטוח למשכנתא זו. ביטוח המשכנתא נועד להבטיח שהכסף ישולם לבנק בכל מקרה, וכי ערך הנכס יישמר, במקרה ויינזק. צוות מקפת שירותים פיננסיים, יתאים לכם ביטוח משכנתא בתנאים נוחים ובעלות משתלמת.

ביטוח משכנתא - מקפת שירותים פיננסיים

חברות הביטוח והבנקים עצמם מציעים מוצרי ביטוח משכנתא מגוונים. בעבר, לא הייתה אפשרות לרכוש ביטוח משכנתא, אלא רק באמצעות הבנק. כיום, יש מבחר אפשרויות, המשפיעות באופן ישיר על התנאים והעלויות. צוות מקפת שירותים פיננסיים, מכיר היטב את שוק ביטוח המשכנתא ויוכל להמליץ לכם, על פי קריטריונים מקצועיים, על ביטוח משכנתא מתאים ומשתלם

מהו ביטוח משכנתא?

ברכישת דירה בה צריכי לקחת משכנתא מהבנק, מחייבים הבנקים המעניקים את משכנתא לרכוש ביטוח משכנתא לצורך שיפוי הבנק, במידה וייגרם נזק לנכס או שכוח ההחזר של הלווים ייפגע כתוצאה ממוות. חשוב לזכור כי משכנתא היא הלוואה, בדרך כלל בהיקף גדול, שעלולה להכביד מאוד על סך ההוצאות החודשיות הקבועות. עם זאת, רוב הציבור נזקק למשכנתא על מנת לרכוש נכס נדל"ן. התשלום לחברה המבטחת מצטרף לתשלום המשכנתא החודשי, ולכן חשוב במיוחד לרכוש ביטוח משכנתא נוח ומשתלם, בלי להתפשר על התנאים הקבועים בו.

 

ביטוח משכנתא כולל שני מרכיבים: ביטוח חיים עבור בעל הנכס ו-ביטוח לנכס. רכיב ביטוח החיים מכסה סיכונים שעלולים לקרות לבעל הנכס, כגון מוות, נכות ואובדן כושר עבודה. בכל אחד מן המקרים, תכסה החברה המבטחת את יתרת תשלומי המשכנתא, ותשאיר את הנכס בידי בעליו או יורשיו. ביטוח הנכס יפצה את בעליו במידה ונפגע הנכס מסיבות הקבועות בפוליסה. גם במקרה זה, תכסה החברה המבטחת את שארית המשכנתא ותשאיר את הנכס בידי בעליו.


לקבלת הצעה בנושא ביטוח משכנתא לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות מקפת שירותים פיננסיים לחץ כאן >>