לחיות את החיים באחריות

כדי להבטיח רמת חיים קבועה וטובה, לצד איכות חיים וביטחון כלכלי יציב, כדאי ומומלץ לרכוש ביטוח חיים. צוות סוכנות מקפת שירותים פיננסיים יגבש עבורכם תוכניות ביטוח חיים מצוינות בתנאים נוחים ובעלות משתלמת.

ביטוח חיים - מקפת שירותים פיננסיים

סוכנות מקפת שירותים פיננסיים מעמידה לרשות קהל לקוחותיה את ניסיונה המקצועי, קשריה עם עולם הביטוח וגישה למידע מעודכן. בחירה בתכנית ביטוח חיים מתאימה צריכה להיעשות בתבונה ובמהימנות, תוך התייחסות לכל הגורמים שעשויים להשפיע על ההחלטה. צוות מקפת שירותים פיננסיים מציע ליווי אישי, ברכישת מוצרי ביטוח חיים, לכל לקוח של הסוכנות.

מהו ביטוח חיים?

ביטוח חיים מציע פיצוי כספי במקרים בהם מתממש סיכון אפשרי, כמו מוות, פגיעות גוף ואובדן כושר עבודה. כל אלה הם מצבי סיכון משני חיים, שיש להם השפעה מרחיקת לכת על הביטחון הכלכלי של המבוטח או של יורשיו. ביטוח חיים, או בשמו הנוסף, ביטוח ריסק, מציע פתרונות למצבים אלה, שיכולים להפוך את הקערה על פיה ולהעניק שקט וביטחון החיוניים מאוד במצבים אלו.

כמה ביטוח חיים אתה צריך >>

 

כמה זה יעלה לך? >>

 

העיקרון הוא פשוט: חברת הביטוח עורכת הסכם עם המבוטח לפיו המבוטח יפריש מדי חודש פרמיה לטובת רכישת ביטוח וכיסוי לביטוח חיים ואובדן כושר עבודה. גובה הפרמיה נקבע לפי משתנים שונים הנוגעים למצבו הבריאותי והאישי של המבוטח. במידה והמבוטח נפטר חו"ח או אם תיפגע פרנסתו - תפצה חברת הביטוח אותו או את יורשיו, באופן שייקבע מראש בפוליסה.

 

לפני שמתחייבים לגובה פרמיה מסוים, חשוב לקחת בחשבון את כוח ההחזר החודשי הנוכחי. אין טעם להיכנס לחובות במהלך תשלומי הפרמיה עבור ביטוח חיים. זאת ועוד, כדאי לדעת שלא כל תכניות ביטוח החיים כוללות רכיבי חיסכון. חשוב לוודא האם הפוליסה מאפשרת חיסכון קצבתי תוך התחשבות בהיבטי המס השונים.

שאלות ותשובות בנושא ביטוח חיים >>

 

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

 

למידע נוסף אודות מקפת שירותים פיננסיים לחץ כאן >>