קרן ששווה השקעה

השקעה בקרן השתלמות היא כדאית במיוחד, ורק כבר נהנים מיתרונות ההשקעה הרבים של קרן השתלמות. סוכנות מקפת שירותים פיננסיים, מתמחה בהתאמת קרנות השתלמות למשקיעים ותדע להציע גם לכם קרן השתלמות משתלמת.

קרן השתלמות - מקפת שירותים פיננסיים

שוק ההשקעות מציע שורה ארוכה של קרנות השתלמות ללקוחות. לכל קרן השתלמות תנאים ייחודיים ויתרונות בולטים. החוכמה היא לבחור בתבונה בקרן השתלמות שתעשה עבורכם את התשואה המרבית במינימום סיכון. מומחי הפיננסים בסוכנות מקפת שירותים פיננסיים, יכירו אתכם ואת דרישותיכם ולאחר מכן יכירו לכם מגוון של קרנות השתלמות מתאימות במיוחד עבורכם. על בסיס קשרי העבודה ההדוקים שמקיימת הסוכנות עם חברות הביטוח והפיננסים, תוכלו ליהנות  מהטבות נוספות ומהפחתת דמי הניהול.

מה אתה יודע על קרן השתלמות?- 5 שאלות ב- 60 שניות >>

מהי קרן השתלמות?

קרן השתלמות היא מכשיר פיננסי להשקעה מקטגוריית ההשקעות לטווח הבינוני. אחד מיתרונותיה הבולטים הוא משך זמן ההשקעה הקצר יחסית, שש שנים בסך הכל, עובדה שהופכת את הבחירה בה לאטרקטיבית במיוחד. נוסף ליתרון הזמן, לקרן השתלמות יתרונות רבים נוספים, בין היתר, היא מציעה פטור מלא מתשלום מס וקבלת ההון הצבור כמענק, בתשלום אחד.

שוק השכירים אוהב לבחור בקרנות השתלמות. בדרך כלל מדובר בהטבה ממקום העבודה, כאשר העובד מפריש חלק והמעסיק מפריש חלק גדול יותר. קיימות קרנות השתלמות המותאמות לשוק העובדים העצמאיים, המאפשרות גמישות והתחשבות בתנאי העבודה הייחודיים.

שאלות ותשובות בנושא קרן השתלמות >>

לקבלת הצעה בנושא קרן השתלמות לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות מקפת שירותים פיננסיים לחץ כאן>>