להישען על כיסוי חזק

בעת הצורך, כאשר נדרש טיפול אישי ומקצועי לכם או ליקירים לכם, כדאי שיהיה לכם כיסוי חזק להישען עליו. ביטוח סיעודי הוא הפיתרון שמתאים לכם. צוות מקפת שירותים פיננסיים יעזור לכם לבחור ביטוח סיעודי שמותאם לכם במדויק.
 

ביטוח סיעודי - מקפת שירותים פיננסיים

תמיד כדאי להביט ישר וקדימה ולראות את העתיד בעיניים פקוחות ומציאותיות. לא מזיק לקוות לטוב, אבל חשוב לקחת בחשבון גם את הבלתי צפוי. לטיפול סיעודי מקצועי זקוקים לרוב אנשים מבוגרים וחולים. עם זאת, גם צעירים יותר עלולים למצוא עצמם במצב של הזדקקות, עקב מחלה או פציעה קשה. ביטוח סיעודי יכול להבטיח עבורם טיפול איכותי ועבור משפחתם הקלה ועזרה כלכלית נדרשת.

 

צוות מומחי מקפת שירותים פיננסיים, מכיר לעומק את מוצרי הביטוח הסיעודי הטובים בשוק. על בסיס קשריו המקצועיים עם חברות הביטוח המובילות, צוות הסוכנות מציע הגנות למקרה סיעוד ללקוחותיו, בתנאי רכישה משתלמים ונוחים במיוחד.


 

מהו ביטוח סיעודי?

ביטוח סיעודי פותח על מנת להציע מענה חשוב ואמיתי לחולים סיעודיים. חולה סיעודי הוא אדם שמתקשה בפעולות שגרה יומיומיות וזקוק לליווי סביב השעון ולעזרה מקצועית בתפקוד בסיסי. ביטוח סיעודי מציע כיסוי של עלות הטיפול הגבוהה, כמו גם מימון לתרופות, לטיפולים ולעזרים חיוניים. לפי הצורך, יכול הביטוח הסיעודי לממן שהייה במוסדות סיעודיים מתאימים או במתקנים רפואיים מורשים


מה אתה יודע על ביטוח סיעודי >>

 

שאלות ותשובות בנושא ביטוח סיעודי >>

לקבלת הצעה בנושא ביטוח סיעודי  לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות מקפת שירותים פיננסיים לחץ כאן >>