מקפת שירותים פיננסיים – מקיפים אתכם בביטחון


סוכנות מקפת שירותים פיננסיים, פועלת משנת 1998 למען לקוחותיה בכל רחבי הארץ. הסוכנות בבעלות מלאה של מגדל חברה לביטוח, ובכך זוכה ליתרון משמעותי מעצם היותה חלק מחברת הביטוח הגדולה והוותיקה בארץ. יחד עם זאת, למקפת שירותיים פיננסיים הסכמים ייחודיים וקשרי מסחר עם חברות ביטוח נוספות וזאת על מנת לאפשר ללקוחות הסוכנות להיות מבוטחים בכיסוי המתאים ביותר עבורם. צוות הסוכנות, שממשיך לצמוח ולגדול כל העת, מלווה כל לקוח באופן אישי בתחנות חייו. המטרה, להקיף את חייו הפרטיים והמשפחתיים של כל לקוח, בפתרונות ביטוחיים שאפשר לסמוך עליהם.

חזון שמקיף את הסוכנות ואת הלקוחות


סוכנות מקפת שירותים פיננסיים, פועלת בתחום הביטוח והפיננסיים משנת 1998, ומטפחת חזון שחותר להצלחה ומצויינות. לא במקרה נקראת הסוכנות בשמה – מקפת. מדובר בעיקרון מנחה ומרכזי בפעילות העסקית והיומיומית של אנשי הסוכנות, כשהשאיפה היא להציע לכל לקוח חבילת פתרונות ביטוח ופיננסיים כוללת, שלמה ואיכותית, שתקיף את כל תחומי החיים ואת כל האירועים המרכזיים בחייו ובחיי משפחתו.

הסוכנות פועלת באותה רוח, במישור נוסף, כשהיא מעודדת את התפתחותם המקצועית של עובדיה ואת התרחבותה העסקית. צוות הסוכנות הוא שותף מלא בהישגים. הישגים שלא היו מתממשים אלמלא הקפידה הסוכנות להציב תמיד את הלקוח במרכז הפעילות ולפעול למען רווחתו ללא ליאות וללא פשרות. קהל לקוחות סוכנות מקפת שירותים פיננסיים, יודע שיש על מי לסמוך. צוות הסוכנות הוא שותף ברגעי השמחה והעצב ומחויב לשמירה מיטבית על תחושת הביטחון של כל הלקוחות.

השירות שעושה את כל ההבדל


סוכנות מקפת שירותים פיננסיים הוקמה בשנת 1998. הסוכנות, הממוקמת בפתח תקווה, מציעה שירות מקצועי ואיכותי ללקוחות בכל רחבי הארץ. צוות הסוכנות מלווה באחריות לקוחות עסקיים, עצמאיים ופרטיים. הסוכנות עובדת באופן הדוק וארוך שנים עם חברות הביטוח המרכזיות בשוק הביטוח בישראל.

למידע נוסף אודות הצוות המקצועי >>

שוק הביטוח ושוק ההון מתפתחים ומתקדמים בכל רגע. מבחינה שיווקית, ניתן לרכוש מוצרי ביטוח והשקעה במחירים כמעט זהים. ההבדל הוא בשירות ובתנאים המותאמים אישית לכל לקוח. סוכנות מקפת שירותים פיננסיים, מציעה שירות מקצועי מן המעלה הראשונה, לצד מחויבות מלאה לשביעות רצונם של הלקוחות. צוות הסוכנות מלווה כל לקוח באופן אישי ובנאמנות מלאה, בכל מקום ובכל עת.

למידע נוסף אודות תחומי התמחות >>

הסוכנות היא סוכן פנסיוני ולא יועץ פנסיוני. בסוכנות משווקים מוצרים פנסיוניים של חברות הביטוח: מגדל, פניקס, כלל והראל. לסוכנות יש זיקה ו/או אינטרס כלכלי למוצרים הפנסיוניים שהיא משווקת, לרבות קבלת עמלות.