מקצועיות רחבת היקף

סוכנות מקפת שירותים פיננסיים, מציעה למעלה מ-13 שנה, שירות כולל, שלם ומקיף לקהל לקוחותיה. הסוכנות, שממשיכה להתקדם ולצמוח מבחינה עסקית ומקצועית, מלווה בנאמנות לקוחות מכל רחבי הארץ, בתי עסק מסחריים, עצמאיים ובתי אב פרטיים.
 
הנכם מוזמנים להכיר מקרוב סוכנות שמקפידה לשים כל לקוח במרכז פעילותה ולעשות למען רווחתו ולמען רווחת משפחתו, בכל עת.

פרופיל החברה

סוכנות מקפת שירותים פיננסיים, פועלת למעלה מ-16 שנה למען לקוחות בכל רחבי הארץ. הסוכנות בבעלות מלאה של מגדל חברה לביטוח ובכך זוכה ליתרון משמעותי מעצם היותה חלק מחברת הביטוח הגדולה והוותיקה בארץ. יחד עם זאת, למקפת שירותיים פיננסיים הסכמים ייחודיים וקשרי מסחר עם חברות ביטוח נוספות וזאת על מנת לאפשר ללקוחות הסוכנות להיות מבוטחים בכיסוי המתאים ביותר עבורם.

מידע נוסף

תחומי התמחות

צוות סוכנות מקפת שירותים פיננסיים מציע ללקוחות הסוכנות ניסיון מקצועי וידע מעשי בתחומי הביטוח והפיננסיים.

מידע נוסף

טוב שיש מגדל מאחוריך

מגדל קבוצת הביטוח, הפנסיה והפיננסים המובילה בישראל רואה את עצמה בעלת תפקיד מרכזי בחברה אנושית בריאה ויציבה.
כחברה מובילה במשק הישראלי מזה 80 שנה, תפקידנו לנהל את כספי הלקוחות באחריות ולהעניק ביטחון כלכלי לכ-2 מיליון לקוחות אשר הפקידו בידינו את ההגנה הביטוחית, את החיסכון הפנסיוני ואת ההשקעות לטווח הארוך.

מידע נוסף

הלקוחות שלנו

סוכנות מקפת שירותים פיננסיים מציעה שירות איכותי, בטוח ושלם ללקוחות מכל רחבי הארץ. הסוכנות מלווה במקצועיות ובנאמנות לקוחות עסקיים, עצמאיים ומסחריים, כמו גם בתי אב פרטיים.

מידע נוסף

הצוות המקצועי

תחום הביטוח וההשקעות עוסק בסופו של דבר בדברים בסיסיים וזהים בחיים של כולם: ביטחון כלכלי, דאגה ליקרים ולמשפחה, עתיד יציב וטוב יותר. הערכים המקצועיים המלווים את יום העבודה בסוכנות מקפת שירותים פיננסיים מבוססים על אותן דרישות. צוות הסוכנות מחויב לכל לקוח ופועל באחריות ובמסירות למען רווחתו ושביעות רצונו.

מידע נוסף